čtvrtek 27. února 2014

Realdoll

Doby nafukovacích panen se pravděpodobně blíží ke svému konci. A když jsem viděla stránku https://secure.realdoll.com/ zůstala jsem doslova zírat. Tyhle panenky jsou totiž opravdu reálné. Jsou vytvořené ze speciálního realistického silikonu, příjemného na pohled, a hlavně na dotek....z venku i zevnitř...ve všech otvorech.Na stránkách si můžete vybrat společnici přesně podle vašeho vkusu. Zrzku, blondýnku, černou nebo bílou. S dlouhými nehty, plnými rty, dvojky prsa. Nebo radši trojky? A nebo chlapa.

Uvnitř panenky je tuhý silikon, který je zároveň pružný a odolný. Prsa se tak přirozeně pohupují, bradavky se dají "stimulovat" a celé tělo se dá ohýbat. Uvnitř silikonu je kovová kostra a tak není jako hadrová, ale vydrží v určitých pozicích a dokonce se jí dá sevřít ruka. Ve všech otvorech je pak speciální klouzavý a měkký silikon, aby sex s ní byl opravdu jako skutečný a dokonce má v ústech "sací reflex", podtlak, který vznikne při zasunutí. Panna se dá koupat, česat, líčit, oblékat a ještě něco, je krásná!

Myslím si, že o "opravdových" pannách ještě v budoucnu uslyšíme a možná se pak stanou cenově dostupnější. A možná budu mít konečně věrnou kamarádku, která se nebrání žádným hrátkám.


A nakonec video o tom, že vznik takové panny je opravdové umělecké dílo, za kterým stojí spousta práce.

(Před psaním tohohle článku jsem si myslela, že u nás takových společnic moc nebude, ale opak je pravdou a v různých diskuzích jsem si četla o mužích, kteří si je nemohou vynachválit. I když třeba museli prodat auto.:))3 komentáře:

 1. Klasické nafukovačky jsou spíš recese věnovaná mužům při loučení se svobodou a podobně, ale u RealDoll si nějak nejsem jistý cílovou skupinou. Určitě mají svůj význam pro muže, kteří z nějakého důvodu nechtějií nebo nemohou mít sex s normální živou ženou.... možná nějaká skrytá deviace, sociální fobie nebo prostě... fakt nevím, ale určitě to není něco hodného odsouzení (jen to prostě nedokážu pochopit).

  Pro mě jsou tyhle panny plnohodnotnou definicí Uncanny Valley - čili mě trochu děsí. Rozhodně jsou to umělecká díla, ale zároveň mají vysoký creepy faktor.
  Ale díky za rozšíření obzorů.

  OdpovědětVymazat
 2. Je to bezesporu zajímavé a krásné. Na druhou stranu pro běžného smrtelníka by za cenu této nádhery měl permanentku do bordelu skoro do konce života, takže cílová skupina bude velice zajímavá, protože jako náhrada za ženu by levněji vyšla kdejaká zlatokopka :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jestli máte zájem o reálné silikonové panny ,tak bližší informace na našich stránkách. http://kup-si-pannu.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥