středa 21. října 2015

Budoucnost přichází


Pornhub.com a značka Topco Sales se rozhodli posunout erotické hračky zase o pořádný krok dál a po čtyřech letech výzkumu a usilovné práce představili TwerkingButt. 
Je z materiálu Cyberskin (na dotek je jako opravdová kůže), uvnitř je horká jako lidské tělo, umí dokonale masírovat a vibrovat, a aby toho nebylo málo, twerkuje (na songy, které si vyberete). 
Na oficiálních stránkách je v nabídce klasická $599.00 a deluxe verze $899.00 (ale nějak jsem nezjistila, jaký je mezi nimi rozdíl) a také různé nutnosti a vychytávky (od pudru a gelu po další kalhotky). TwerkingButt se ovládá pomocí chytrého telefonu nebo tabletu a dodává se spolu se speciálními VR brýlemi (pro virtuální 3D sex). Když jsem si dnes pouštěla nějaká videa s touhle "prdelkou", měla jsem pocit, že je to přesně to, o čem jsme se na blogu už bavili, budoucnost sexu. Muži v kosmických brýlích, mačkající umělý zadek s pocitem, že je to zadek pornoherečky, kterou mají právě před očima ve 3D, takže to jsme k realitě už opravdu blízko (a nebo je to naopak?).


(Nejlepší část videa, kdy partnerka nachytá svého muže v posteli s jinou ☺)


http://www.twerkingbutt.com/

2 komentáře:

 1. Já jsem doopravdy zvědavá, jak bude sex vypadat,až se z naší generace stanou babičky a dědečkové :) . Čím dál větší pokroky.

  A ještě bych se chtěla zeptat...jak jsi, Vanilopko, spokojená s FemCapem? Pořád ho používáš? Nedělá ti třeba nějaké záněty nebo tak? Něco co jsi zpozorovala jako nevýhodu?
  Uvažuji o tom,že bych si ho pořídila, protože mám přítele a nechci do sebe cpát hormony. Mám akorát trošku obavy ohledně spolehlivosti. Stejně bychom pravděpodobně přerušovali, ale aspon malou jistotu, jinak jsou to každý měsíc nervy :D . Ještě se trošku bojím, aby se mi z toho nedělaly mykozy, protože jsem s tím v minulosti měla dost problémy. Tedka je to sice v pořádku, ale nerada bych to zase nějak vyprovokovala. :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já taky,
   Ohledně FemCapu máš mail, omlouvám se, že jsem na něj neodpověděla dřív ;).

   Vymazat

Děkuji za komentář, V. ♥