pondělí 24. června 2019

Nárazník na penis?

Ohnut je zase jedna z těch věcí, které údajně převratně mění sexuální životy žen. Že jste o tom ještě neslyšeli? Já až do teď taky ne, ale vzhledem k tomu, že o něm píše Vogue, Cosmopolitan i Forbes, je to nejspíš jen otázkou času. Už dlouho jsem neviděla nic nového v oblasti erotických pomůcek, takže mě tahle neurčitá věc s dost podivným názvem hned zaujala. Ohnut přizpůsobuje hloubku pronikání a tlumí přírazy při sexu. Tahle pomůcka se skládá ze čtyř měkkých kroužků, které se podle vaší potřeby jednoduše zachytí do sebe a natáhnou na penis. Moje první reakce? Nechápavé kroucení hlavou. Proboha proč by to měl někdo používat? Moje druhá reakce bylo zamyšlení, protože znám spoustu žen, které mají při sexu bolesti a pro které by možná tohle mohlo být řešení. 


Zažila jsem několikrát nepříjemné pocity při sexu a upřímně lituji těch, které to zažívají pravidelně. Dost živě si třeba vybavuji sex po konizaci děložního čípku, kdy jsem měla pocit, že víc jak pět centimetrů se dovnitř prostě nevejde. Ať už je příčinou cyklus, citlivé děložní hrdlo, endometrióza, problémy se střevy nebo močovým měchýřem, přijde mi, že se o tom téměř vůbec nemluví. Přitom je tolik důvodů, které mohou způsobit, že není možné mít sex tak, jak si přejeme. Ženám, které bolí hluboký průnik se jen obecně  doporučuje, aby byly nahoře a určovaly si hloubku průniku tak, aby je to nebolelo a aby měly sex, jen když jsou pořádně připravené, jenže to není jen tak. Možná pro tyhle ženy bude Ohnut dobrý společník. Pro ženy, které už nebaví se pomalu vrtět na špičce penisu v poloze na koníčka a nebaví je mít dlaň mezi svým a partnerovo tělem a brzdit jeho průniky. Pro ty z nás, které se bojí, že se partner neuhlídá a přirazí a ze sexu pak zase nic nebude. A je jedno, z jakého důvodu jim vadí celý penis. I když se o tom nemluví, je jasné, že takových žen bude víc, než si myslíme. Ohnut je v podstatě takový nárazník, který sklízí řadu nadšených ohlasů od žen, které trpí například syndromem vulvární vestibulitidy. No, a když to tak čtete, tahle zdravotně erotická pomůcka najednou získává smysl a navíc docela zásadní. Pokud je tohle řešení pro některé ženy, které celý život mají při sexu bolesti, tak super milý Ohnute, chápeme se. 

středa 19. června 2019

Kalíšek a já II.


V první části jsem vám řekla, proč jsem nakonec i já začala uvažovat o používání kalíšku a dnes budeme na toto téma pokračovat, kalíšek už mám totiž doma! Nakonec jsem se rozhodla trošku změnit původní plán, ve kterém jsem chtěla udělat přehled dostupných značek a informací k rozměrům, materiálu a původu. Je toho tolik a já si vlastně nejsem jistá, jestli jsou tyhle obecné informace to, co na blogu chci mít. Nicméně pokud vás to zajímá, našla jsem úplně perfektní tabulku na stránce Kalíšek.cz (nejedná se o žádnou reklamu ani spolupráci). Já se budu věnovat čistě svým názorům a pocitům z používání. Začnu rovnou tím, proč jsem se rozhodla pro Fun Cup a jaký byl můj úplně první dojem.

Můj výběr
Celkem je na českém trhu okolo asi dvaceti značek menstruačních kalíšků. Většina z nich vypadá podobně, má typický tvar poháru a vyrábí se ve dvou, někdy i ve třech velikostech. Rozhodnout se pro jeden konkrétní kalíšek na základě recenzí je podle mě téměř nemožné a možná i u vás rozhodnou spíš sympatie. Já se podívala především na tvar, na materiál a na to, odkud pochází. Vybrala jsem tři favority do dalšího kola a nakonec jsem se rozhodla právě pro Fun Cup.


1. Merula Cup
2. Lunete Cup
3. Fun Cup

Potom jsem začala pročítat nějaké diskuze ohledně používání a pár zahraničních recenzí, abych si vytvořila alespoň trochu přehled. Naštěstí v dnešní době jsou kalíšky očividně dost rozšířené, dokonce možná víc, než jsem čekala, takže jsem našla odpovědi na všechny mé otázky. S pocitem, že už jsem dostatečně informovaná, jsem ho nakonec objednala. Vybrala jsem si Fun Cup Explore Kit, který obsahuje obě dvě velikosti. Velikost A (5,3 cm, ⌀ 4cm; 20ml) a B velikost (5,8 cm, ⌀ 4,3 cm; 30ml). Proč jsem si objednala Explore Kit? Je mi míň než 30, nerodila jsem a jsem začátečnice, jak je oficiálně doporučováno při výběru kalíšku A. Jenže já si zkrátka nebyla jistá tím, kolik toho kalíšek pojme a pro první dny se mi možná bude hodit spíš B. Možná taky ne, ale od toho je to sada, abych to vyzkoušela. Cena Explore Kitu byla 895 Kč a pořizovala jsem na eshopu intimity.cz.


Můj první dojem
Na menstruaci si ještě pár dní počkám, ale balíček jsem musela otevřít samozřejmě hned. Chtěla jsem si kalíšky prohlédnout, osahat a celkově je asi lepší vidět, co vás čeká. Stejně jako tehdy, když jsem začínala používat jako ochranu FemCap, doporučuji nenechávat první dojem úplně na chvíli, kdy už ho musíte použít. To samé platí při zavádění a nepředpokládám, že si kalíšek prostě vezmu, až to dostanu třeba ráno před odchodem z domu a půjdu s ním hned do fitka. Tyhle věci potřebují čas a trpělivost, jinak prostě nefungují a čím víc je člověk při zavádění na nervy a ve stresu, tím je pravděpodobnější, že to do sebe prostě správně nedá.

Fun Factory je známá německá značka, která má na svědomí spoustu erotických pomůcek s originálním designem, takže jsem v podstatě čekala, že první dojem bude super. A byl! Explore Kit je poměrně malá pevná krabička, která ukrývá dva kalíšky, praktické pouzdro a návod. Samozřejmě otevřením krabičky porušujete ochrannou nálepku a tím se smíříte s faktem, že kalíšky nemůžete reklamovat v případě špatné velikosti, jako třeba boty. To je ale u erotických pomůcek úplně logické. Celkově balení působí hravě a lehce futuristicky, což mi přijde jako takový rukopis Fun Factory. Samotná velikost kalíšků mě na první pohled lehce zaskočila. Samozřejmě jsem viděla fotky, ale ve skutečnosti se zdají být trochu větší, než jsem čekala. Tohle si v klidu zavedu a nebudu o tom vědět? Vím, že srovnávání s FemCapem je asi hloupost, ale je to jediný "kalíšek", který jsem do sebe kdy dostávala a už tak to bylo docela pracné. Což mě přivádí na myšlenku, zda kalíšek mohou v klidu používat i panny. Četla jsem, že ano, ale nejsem si jistá. Mám tady nějakou pannu, která nám tohle tvrzení může potvrdit nebo vyvrátit?


Na to, že je kalíšek docela velký mi přijde i pevný, ale to by měla být při zavádění právě výhoda, takže jsem zvědavá. Zkoušela jsem ho složit podle návodu a při troše tréninku se to nejeví jako nějaké umění, takže si myslím, že to v pohodě zvládnu. Skládání kalíšku a jeho vyzkoušení vám popíšu ve třetí části, protože si počkám na menstruaci. Teoreticky samozřejmě není důvod, proč to nevyzkoušet hned a netrénovat jeho zavádění s použitím lubrikačního gelu na nečisto (nebo spíš na čisto, bez krve). Líbí se mi ještě jedna výhoda kalíšků proti tamponům a to je chybějící šňůrka. Ta mi totiž občas lezla řádně na nervy, zvlášť při různých sexuálních aktivitách, kterým se při menstruaci nebráním. A ono takové lízání, když máte pořád někde šňůrku, není tak úplně stoprocentní, co si budeme povídat. Při sexu, teď myslím při styku, kalíšek použít nejde, a i když to může svádět, dala bych na výrobce a nepokoušela se o to. Respektive ono to možná i jde, ale pochybuji, že o něm nebudete vědět a bude to bezpečné a nebolestivé.

Takže pro zatím to shrnu tak, že jsem ráda, že jsem do toho šla. I když není možnost kalíšek vrátit v případě nespokojenosti a může se vám stát, že investujete pár stovek do něčeho, co se vám nebude líbit, existuje řešení. Na Facebooku najdete uzavřenou skupinu Kališnice, kde můžete váš kalíšek nabídnout dál. Popis skupiny zní totiž takhle: "Skupina Kališnice slouží k debatám o radostech i potížích s menstruačními kalíšky a také k prodeji kalíšků, které jste si zakoupily a neseděly správně. Po důkladném vyčištění a vyvaření totiž není důvod nenabídnout kalíšek jiné ženě..." Přivedlo mě to na závěr k myšlence, že jsem vděčná za dnešní dobu, která je otevřená a nakloněná různým možnostem. Takže hurá do dalšího testování! A chci poděkovat všem za komentáře u prvního článku, protože osobní zkušenosti jsou to nejcennější, co tady je ♥.

Můj Explore Kit najdete TADY 

úterý 18. června 2019

A jak vypadá váš?


Napadlo vás někdy, jak by vypadal váš orgasmus, kdyby to nebyl jen pocit a energie? Jakou by měl barvu, tvar a byl by nějakou konkrétní věcí? Jak už asi tušíte, tenhle článek bude jeden z těch, které jsou úplně o ničem, ale možná si na jeho základě uvědomíte, kolik různých orgasmů znáte a co vám připomínají. 

Můj nejoblíbenější orgasmus vypadá asi takhle, a když přijde, moje tělo je jako ta přeplněná sklenice. Je barevný, sladký, kyselý, teče všude a ani náhodou se nedá popsat jedním slovem. Strašně mě těší, že jsem dospěla do bodu, kdy umím něčeho takového dosáhnout a užít si to. Znáte to? Podle mě je cesta k orgasmu a celkově i prožitku opravdu dlouhá a pořád nás můžou reakce našeho těla překvapovat něčím novým. A není to jen o polohách, o erotických hračkách a partnerech, ale především o nás samotných. Líbí se mi ty reakce pozorovat a jakoby z dálky sledovat takovou křivku energií, která se uvnitř odehrává a posouvat si různé fáze vzrušení, tak jak se mi líbí. Oddalovat ten výbuch a svoje tělo co nejdéle držet v tom bodu těsně před tím. Tenhle orgasmus mi jde zatím jen při masturbaci. Je prostě natolik vnímaný a potřebuje tolik soustředění, klidu a uvolnění, že na něj musím být sama.

Další druh orgasmu je pravým opakem a nazvala bych ho asi emočním vyvrcholením. Očišťuje mi duši od stresu, pomáhá mi fyzicky se uvolnit a slouží k vylití negativních emocí od smutku po zlost. Pamatuji si, že jsem se za tyhle orgasmy možná i trochu styděla, protože následovaly v pocitu osamění, po křivdách a bolestech. Nechápala jsem se a cítila jsem se zvláštně, když jsem si uvědomila, že masturbuji, aniž bych měla primárně nějakou sexuální chuť. Dneska vím, že tyhle tmavé terapeutické orgasmy, ať už při masturbaci nebo při sexu, u mě mají své místo a že dokážou ulevit. Je to třeba orgasmus po hádce, kdy partner vzteky bouchne dveřmi a odjede pryč a já ve stoje sáhnu po vibrátoru, opřu se o zeď a udělám se. 

Když jsem zažila poprvé orgasmus při análním sexu, byla jsem docela v šoku. Ke všem těmhle praktikám jsem totiž v počátcích neměla úplně dobrý vztah a nenapadlo by mě, že se takhle dá vyvrcholit. No a pak mi to došlo a doufám, že to dojde každému. Když děláte to, co chcete, ve chvíli, kdy to skutečně chcete a s někým, s kým to chcete (a je jedno, jestli to jste jen vy nebo i někdo další), je to něco úplně jiného, než když je to naopak. Dosažení vyvrcholení při análním sexu je pro mě spíš zázrak, který má úplně jiný rozměr. Kdykoli ale zapojím anální dráždění do klasického sexu nebo masturbace, orgasmus se změní. Takže pokud chcete i vy posunout svoje pocity na jinou úroveň, vyzkoušejte malý anální kolík, který necháte zasunutý v zadečku po celou dobu a užijte si třeba orální sex.


O mokrém orgasmus, squirtu, ženské ejakulaci se toho hodně nakecalo. Přesto, že mužská ejakulace probíhá taky ze stejné díry, jako se čůrá, nikdo nikdy neřešil, jestli je to moč nebo kolik procent moči je v ejakulátu obsaženo. Nebo možná to někdy někdo řešil, ale ne v jednadvacátém století. Ženský mokrý orgasmus se stále zkoumá a následně pak vznikají nesmyslné obavy. Za dobu blogu mi už přišlo spoustu otázek na mokrý orgasmus a většinou jsou tyhle zážitky spojené právě se studem nebo strachem se uvolnit. Nezabývejte se tím nijak do hloubky, prostě se vám to líbí a je to. Neřešte, jestli je to litr průzračné tekutiny nebo lžíce spíš mléčné barvy, zkrátka pokud se vám něco takového při sexu povede a líbí se vám to, je to ženská ejakulace a zbytek ať si řeší parta vědců. Z mého pohledu mokrý orgasmus není jen jeden univerzální, ale je jich spoustu. A některé nejsou tak ohromující a jsou prostě jen mokré, neplatí tady přímá úměra, čím víc je mokré prostěradlo, tím lepší to je. Po mokrém orgasmu se často cítím skutečně "vyšťavená" a unavená a přijde mi, že po něm vlastně až tak netoužím. Jak to máte vy?úterý 4. června 2019

Kalíšek a já I.


O tom, že existuje menstruační kalíšek, samozřejmě vím už dost dlouho a stejně jako asi většina žen v roce 2019 vím, k čemu slouží a jak funguje. Přesto jsem v téhle oblasti úplně nepolíbená a vlastně jsem nad ním nikdy ani neuvažovala. Proč? Hlavní důvod byl ten, že jsem byla naprosto spokojená s používáním tamponů, které nosím už pěknou řádku let. Vím, jak se používají, vím, že se na ně můžu spolehnout a taky že jejich vyndavání se obejde bez nějakých krvavých scénářů. Možná to nebude v dnešní době znít úplně dobře, ale nepatřím mezi ženy, které pro odlehčení planetě obětují svoji pohodlnost, a nikdy jsem se nesnažila snížit odpad například tím, že si budu prát látkové vložky v kýblu. Takže na úvod to shrnu asi tak, tampony jsou super, jsou praktické, jednoduché, funkční a zbytek mě nezajímá.

Tedy.. nezajímal.

Nevím, jestli to může mít nějakou spojitost, protože můj gynekolog to nevyvrátil ani nepotvrdil, ale okolnosti mě donutily se začít zajímat. V lednu jsem musela podstoupit konizaci děložního čípku. O celém tom zákroku a o tom, co se kolem toho dělo, bych vám taky ráda někdy napsala, ale teď se pokusím držet tématu. Od té operace se mi změnila menstruace. Neptejte se mě, jak je to možné, protože teoreticky přece fakt, že vám něco "na povrchu uříznou", nemůže ovlivnit cyklus. Takže nevím, jestli je to tím nebo není, ale hlavní je to, že moje menstruace není jako dřív. Cyklus se mi protáhl z 28 na 30 - 32 dní, zažívám PMS a hlavně první dny mám neskutečné bolesti v podbřišku, je mi na zvracení a mám zimnici. Možná je to věkem, možná za to může něco úplně jiného, možná konizace, ale vedlo to k tomu, že jsem se začala o svoje tělo po téhle stránce víc zajímat. Mám toho ke studování moc a to se snažím zabývat jen fyzickou stránkou věci, ale najednou jsem si uvědomila, jak málo vím. Tohle mě dokázalo docela naštvat, protože nemám ráda, když od svého těla něco chceme a přitom nevíme, jaké podmínky mu pro to dát. Když budu mluvit třeba o hubnutí, tak pokud chci dát dolů dvacet kilo, ale nasadím si nesmyslné diety, tak svoje tělo utrápím. Takže já teď chci, aby moje tělo fungovalo po té ženské stránce, aby nebolelo, abych měla pravidelný cyklus, ale narvu mu tampon, který mi očividně nedělá dobře. V tomhle okamžiku jsem začala pozorovat jednu věc, tampony mi stoprocentně zhoršují křeče v břiše a já se domnívám, že je to tlakem právě na děložní čípek. Netýká se to jen prvního dne, ale celé menstruace. Pokud to někdo máte stejně a dokázal vám k tomu gynekolog něco říct, budu ráda za zkušenosti. Já to tomu svému řekla, ale on jen tak neurčitě pokýval hlavou, že je to možné.

Nějak mě to donutilo začít nad vším víc přemýšlet. I když mě netrápí žádné záněty a výtoky, začala jsem přemýšlet nad tím, jak tampony uvnitř působí a jestli by přece jen nebylo vhodnější opustit komfortní zónu a zkusit ten moderní kalíšek. Začala jsem si vyhledávat potřebné informace, pročítat diskuze a zkušenosti a přemýšlet. Já totiž málokdy jdu do něčeho jen tak a jen velmi nerada opouštím něco, co funguje nebo tedy něco, co dřív fungovalo. Články o bělení, škodlivých látkách, udržováním bakterií a o tom všem si asi každý najde sám, včetně toho, kolik ročně ušetříte jednorázovou investicí do kalíšku. Je to všechno pravdivé a podložené, ale já se chci přesvědčit na vlastní kůži. Tenhle měsíc jsem se na to podívala reálně a už jsem si nekoupila další krabičku tamponů. Zní to, jako kdybych přestávala kouřit co? Prostě jsem si řekla, že do toho půjdu, objednám ho, zkusím ho, a když nebudu spokojená ujdu 200 metrů do Tesca a tampony koupím. No stress. Víte, já vlastně ani nepočítám s tím, že by mi kalíšek vyhovoval natolik, že bych tampony už nikdy nepoužila, ale asi jsem potřebovala nějaký pomyslný zlom.


Jenže pak přišlo váhání nad tím, jaký kalíšek bych měla vzít. Jak velký? Od jaké značky? Co to je sakra za všechny ty tvary? Netušila jsem, že kalíšek neznamená prostě jednu volbu, ale došla jsem k závěru, že pokud budu dál pročítat veškeré dostupné informace ve veškerých jazycích, nejspíš se závěru doberu až někdy v přechodu. Nakonec jsem tedy učinila rozhodnutí a vybrala si Fun Cup od Fun Factory. Má odlišný design od všech kalíšků, které jsem viděla a působí vážně tak nějak hravě a méně "doktorsky". Ne že bych věřila, že menstruace od teď bude strašně funny a že budu pobíhat v bílých kalhotách a nadšeně poskakovat, ale ten design se mi prostě líbil. Četla jsem taky, že často vadí taková ta stopka, kterou má většina kalíšků, takže jeden problém by mohl být vyřešen právě zvolením tvaru. Objednala jsem si balení, kde jsou dvě velikosti, a rozhodla jsem se, že až to zase přijde, jdu do toho. A tak vznikne série článků, které budou zaznamenávat moje úplně začátečnické dojmy a recenze zároveň. Příští díl bude ještě nějaké obecné povídání o kalíšcích, a pokud se vám bude chtít, určitě ocením vaše názory a zkušenosti.

čtvrtek 30. května 2019

Zlatá klícka

Položila jsem dole kabelku a po schodech pomalu vešla chodbou do našeho nového domu. Podpatky klapaly po podlaze a on měl tak možnost připravit se na můj příchod. Když jsem vstoupila do kuchyně, bylo jasné, že dobře ví, co přijde, ale téměř se nepohnul a vlastně ani nezvedl oči od dřezu. Stál tam, tak krásný a přitažlivý jako už tolik let. Občas jsem se zamýšlela nad tím, co způsobuje to, že jsem pořád vzrušená z jednoho chlapa a odpověď byla poněkud zvláštní. Byl to pocit jakéhosi vlastnictví, fakt že mi patří, že je mi oddaný.
"Tak mi ho ukaž," řekla jsem s vážnou tváří a ukázala mu na rozkrok. Vytáhl ruce celé od pěny, utřel je do utěrky a pomalu si začal rozepínat kalhoty. Spustil je ke kotníkům, opřel se zadkem o linku a já měla perfektní výhled. Jeho chlouba, se ukrývala pod lesklým kovovým brněním, stejně jako už několik týdnů.

Usmála jsem se a pohladila ho letmo po krku. Bylo vidět, že i po několika týdnech pořád bojuje s pocitem studu a ponížení. Dal mi tím jasnou moc, kompletní moc nad jeho sexualitou, kontrolu nad jeho životem a nad jeho orgasmy. Bylo to rozkošné, protože jsem věděla, že stačí tak málo a z penisu mu začne kapat jako z nedotaženého kohoutku. Už několik dní jsem ho držela zamčeného a pouštěla ho jen, když jsem uznala za vhodné, což nebylo příliš často. Klíček jsem nosila na krku, na zlatém řetízku, který mi dal předloni k narozeninám a během dne jsem ho občas pohladila, jako jsem dřív hladívala jeho. Znovu jsem se dotkla jeho ramene a přitiskla mu rty k uchu. "Myslíš, že bych dnes mohla na chvíli odemknout?" zašeptala jsem a špičkou jazyka mu přejela krk. Pobavil mě, protože tiše zasténal a jeho zlatá klícka mu byla hned o něco těsnější. Jak málo stačí.

Chytila jsem ho za bradu a zaklonila mu hlavu tak, že jsem ještě lépe viděla načervenalý odstín jeho tváří. Druhou rukou jsem mu sjela do rozkroku a přes řadu kovových kroužků jsem cítila horko v jeho koulích. "Víš, že bych tě tak ráda osvobodila viď, ale jen jestli jsi byl hodnej kluk!" Tuhle větu dobře znal, ale odpověď mu nezaručovala  mojí reakci. Znovu kýval, přísahal, že byl, pak prosil. Rukou jsem mu projížděla po koulích a škádlila ho. "Pojď do ložnice," vyzvala jsem ho.

Lehl si na záda na postel a já se začala svlékat. Dotýkala jsem se sama sebe a pohrávala si s řetízkem, na kterém se houpal klíček od jeho svobody. Nebude to tak jednoduché chlapečku, honilo se mi hlavou a z nočního stolku jsem vytáhla vibrátor. Nejdřív jsem si s ním začala kroužit po bradavkách a pak jsem sjela do klína. Byla jsem tak vzrušená, že bych ho nejradši hned odemkla a užila si jeho brutální erekci, ale o tom to už nebylo. Přitiskla jsem vibrátor na jeho kovovou klec a on zasyčel jako had. Znovu jsem to opakovala a cítila jsem, jak kov pod ním drnčí a předává silné vibrace rovnou do jeho naběhlého žaludu. Několik minut jsem přejížděla vibrující hlavicí po jeho chloubě, která se doslova rvala ven z pasti kovových kruhů, která mu byla čím dál tím menší. Snažil se napnout v erekci, ale nešlo to.


Když jsem pak prsty poklepala na jeho žalud, měla jsem je úplně mokré, jak mu z něj teklo. On mezitím vzdychal a dlaně svíral střídavě v pěsti. "Prosím, prosím," vzdychal tiše a já se rozhodla, že ho dnes nepustím. Jaká smůla. Vibrátor jsem přitlačila na jeho žalud a přidala na intenzitě. Svíjel se a škubal s sebou tak mocně, že jsem chvíli měla pocit, že vybuchne. Dlaní jsem mu stiskla  koule a pevně je přidržela. Kovové kroužky se mu tlačily do kůže a já věděla, že to každou chvíli přijde a on mi pomalu vyteče na ruku. Přidala jsem nemilosrdně v tempu a on se dostal do křeče. Zrychlil se mu dech a přišel jeho první drobný výstřik. Sperma pomalu proteklo po kovové ozdobě a já nechtěla přestat. Smála jsem se tomu, jak už to nemohl snést, chtěl odstrčit mojí ruku s vibrátorem, ale byl tak rozklepaný, že neměl šanci. Jeho vzdechy byly téměř bolestné, ale věděla jsem, že až se teď udělá, bude to slast, kterou jsem chtěla vidět. Jeho zadek se pak nadzvedl a stydkou kost mi zarazil proti ruce. "Už, už," šeptal a naběhlé koule mu pumpovaly pod tenkou kůží. Konečně zhluboka vydechl a z jeho spoutané chlouby začal téct bílý horký vodopád.

úterý 28. května 2019

Teď píšete vy - Sex po deseti letech


Láska k mé ženě stále existuje, mám ji rád a je pro mě opravdovou životní oporou. Nedokážu si představit, že bych žil s někým jiným. Myslím, že ona to samé cítí vůči mně. Samozřejmě, že prvotní zamilovanost je pryč. Výchova dvou dětí nám zabrala hodně času. Stejně jako dům, práce a nevím co všechno dalšího. Většina mladších známých říká, že teď, když jsou větší, můžeme se pustit do dalších aktivit, na které nebyl dříve prostor. Třeba delší dovolené, výlety, koncerty, divadla anebo skoky s padákem. Zkrátka, že nyní nastává doba pro nové úžasné zážitky.

Jedním z takových překvapení prý bude nový sex čerstvých pětatřicátníků. Kamarád, který má dva hodně malé kluky mi řekl: „Závidím ti. Konečně si užijete sex v klidu. Děti už máte veliké. Pro nás v paneláku je to katastrofa. Prcci jsou pořád nasáčkovaní v ložnici, skoro nespí a my máme na všechno tak málo času. Řeknu ti jednu věc. Rychlovky už nenávidím.“ Hm, jenže nový sex? Nevím, jak ostatní, ale přes všechno, co cítím ke svojí ženě, některé věci mají svou rutinu. Nemyslím tím jenom společné sledování televize v sobotu večer, pravidelné hromadné nákupy ve čtvrtek nebo obědy o víkendech ve dvanáct. K rutině patří společné milování v úterý ráno, které navíc občas vynecháváme, když jedu na služební cestu. Proč zrovna úterý? Prostě společný zvyk, než děti vstali a my s nimi, abychom je vypravili do školy. Samozřejmě rychlovka, nebyl čas. Jak jinak. Podruhé v týdnu v neděli večer. A proč neděle? Po koupání celé rodiny a když potomci usnuli. V době, kdy se člověk v myšlenkách už pomalu chystal do práce.

Kdo si myslí, že se něco změnilo, když děti vyrostly, plete se. Úterý a neděle. Neděle a úterý. Týden, co týden je to stejné. Sex stejný. Dokonce i tradice úterní rychlovky stejná. Určitě se najdou chytří rádcové, kteří by řekli, jak to máme dělat. Koupit si nové prádlo, vibrátor nebo bičík. Zkoušet nové polohy. Více si spolu hrát. Delší předehra. To je všechno hezké. Jenže jsou dvě věci, které tomu brání. Za prvé, ani jeden z nás není schopen udělat krok, kterým by vybočil z běžné rutiny. Mluvíme spolu o všem a domluvíme se na čemkoliv. Dokonce tak dokonale, že nejbližší okolí nás dává známým za vzor. Jen o sexu spolu mluvit neumíme. A i kdyby, žena je tak konzervativní, že si nedokážu představit, jak jí donesu vibrátor. Za druhé je stejná ještě jedna věc. Totiž my dva. V úterý i v neděli uléháte se stejnou ženou. Víte, kde má ňadra, kde bradavky, kde rozkrok, na kterém místě ji zdobí mateřské znaménko. Jaké pohyby udělám, kam ona sáhne. Nejhorší je, že pomalu začíná chybět vzrušení. Trvá delší dobu, než mám erekci a udělám se. Co teď? Zkusit něco nového jinde? Nevěra? Ne, v žádném případě ne. Hledat si jinou ženu kvůli sexu bych považoval vůči ní za podraz. Jediná věc, která k udržení kvalitního sexu může pomoci, je vlastní fantasie.   


Je neděle večer. Po osprchování přejdu do ložnici, rozsvítím lampičku na nočním stolku, převléknu se do pyžama a vzdychnu. Lehnu si do postele na záda, dám ruce za hlavu a začínám přemýšlet. Samozřejmě o práci. V koupelně slyším šplouchání, jak se moje manželka Petra umývá ve vaně. Právě si říkám, co zítra pošle jeden obchodní partner. Vybavím si, že pro ně pracuje naše sousedka Julie. Vzpomínám si, jak stála včera na balkóně a věšela prádlo. Měla na sobě bílé tričko a kraťasy. Neměla podprsenku a pod tričkem ji prosvítaly bradavky. Má velká prsa. Jen jsem si pomyslel, jak by bylo fajn je držet v rukách. Zapomenu na práci a lehce se zavrtím. Najednou přijde závan vzrušení, jako už dlouho ne. V tříslech ucítím šimrání. Kdyby tak přišla sem a lehla si vedle mě, pomyslím si. V tom se ve dveřích objeví Petra. Ani ji nevnímám, mám pořád před očima Julii. Se zavřenýma očima zhasnu lampičku.    
  
Žena se ke mně otočí a čeká, že ji pohladím po tváři, jako vždycky. Ještě chvíli ležím. Myslím na Julii a její bradavky. Penis mi začíná tuhnout. Otočím se k Petře. V ložnici je tma. Vidím, jak vedle mě leží Julie, má na sobě bílé tričko a jinak nic. Dnes udělám něco jinak. Žádné hlazení po tváři. Ruce mi vjedou pod noční košili, vlastně pod tričko. Chytnu do nich obě velká ňadra a začnu palci kroužit kolem bradavek. Kroužky zmenšuji, blížím se k nim. Nedočkavě jí stahuji tričko přes hlavu. Vzrušeně vydechnu a sundám si kalhoty pyžama pod peřinou. Přivinu se a erekce pokračuje. Palci se zlehka dotknu obou bradavek. Julie se nadechne, chvěje se a čeká co bude dál.

Je také vzrušená. Stojí jí a jsou tuhé, stejně jako můj penis, který se tlačí na její nohu. Julie schválně nohou pohybuje a dráždí ho. Je napůl nalitý a tlustý, pomalu se při tření zvedá. Vezmu si jednu bradavku do pusy a saju ji. Žena zaúpí a přitlačí moji hlavu ke svému prsu. Dráždím teď bradavku lehce svými zuby a najednou ji pustím. „Lež a nehýbej se!“, přikážu Julii. Není zvyklá, že mluvím. Vzlykne vzrušením. Jazykem jedu nahoru, po jejím krku, bradě, až k ústům. Mazlím se s jejím obličejem a vsunu jazyk na kousek mezi její rty. Přejíždím po nich a oběma rukama hladím hroty ztopořených bradavek. Tlak rukou zesílím a přidám tření. Přitom vnikám jazykem do její pusy. Líbáme se a Julie má oči doširoka otevřené. Najednou přestanu, jazyk vysunu ven. A vracím se stejnou cestou zpátky. Julie si nedočkavě strká ruku mezi své nohy. „Ne!“, odtáhnu ji lehce na bok a jedu jazykem níže. Bezmocně leží na zádech, ruce podél těla a čeká, co bude dál.


Protáhnu se přes její bradu, krk a pohybuji dolů. Při cestě olíznu její bradavky jednu po druhé. U bříška, chvíli vylizuji pupík. Julie sténá. Následuje podbřišek. Přesunuji se mezi nohy a roztáhnu je. Mám prsty na jejích tříslech a cítím, že je vlhká. Dvěma prsty ji roztáhnu mezírku mezi nohama, které má doširoka roztažené a vsouvám dovnitř dva prsty. Jen na kousek. Přitom lízám okolí a po chvíli vyměním prsty za jazyk. Nejprve jím kroužím po okrajích a pak ho pomalu strkám dovnitř. Uvnitř je měkká a hrozně mokrá, úplně teče. Mám vlhký obličej. Sténá a taky na mě poprvé promluví: „Pojď, chci tě. Prosím…“
Nemohu vzrušením vydržet. Kleknu si mezi její nohy, mírně je nadzvednu a vnikám do ní. Hezky pomalu. Julie hned překvapí. Při prvním přírazu mě najednou uchopí za zadek a sama se zespodu přitiskne. Tiše zasténá a vybuchne prvním orgasmem. Zatímco se chvěje, dívám se na Petru a nehýbu se. Čekám, až se uklidní. Její dech se zpomaluje. Má zavřené oči. Ty své znova zavřu a vidím chtivou Jůlii, která chce abych pokračoval.

Pomalu přirážím. Můj penis je úplně tvrdý a napíná se v ní. Hladím ji po krku. Zrychluji. Jůlie mě rukama krouží po hrudi, a přitom přejede po mých bradavkách. Zaúpím. „Ještě ne!“, vykřikne Jůlie. Zastavím se. „Chci už stříkat do tvé kundičky!“, zašeptám a Jůlie se udělá podruhé.
Teď přebírá iniciativu ona. Odstrčí mě. Lehnu si na záda. Mám pořád zavřené oči, když mi Julie bere do ruky můj penis. Trčí do vzduchu, nalitý vzrušením, tvrdý jako kámen. Má sousedka ho bere mezi prsty a stahuje mi kůžičku. Pěkně pomalu, obnaží mi velký červený žalud. Oběma rukama svírám prostěradlo, jako bych ho chtěl roztrhnout. Asi se zblázním, protože jezdí nahoru a dolů jen dvěma prsty. Náhle vystřelím bílý proud semene. Jůlie uchopí penis do dlaně a úplně ho vyprazdňuje. Cítím velkou úlevu z napětí. Vydechnu. Jůlie nade mnou klečí a hladí mě po břiše.
Petra se ke mně přivine. Držím ji spokojeně kolem ramen. „Byl jsi dnes úžasný. Jako bys to snad ani nebyl ty.“ Trochu mě to zarazí. Nevadí.

- Honza