sobota 21. května 2016

Sex v časopisech

První Cosmopolitan mi máma zabavila s tím, že na to mám ještě dost času. Bylo mi asi 13 a Bravíčko mě přestávalo bavit. Od té doby jsem přečetla nekonečně mnoho ženských časopisů a když jsem to jednou přepočítala, došla jsem k závěru, že víc vyhozené peníze jsem neviděla. Zrovna včera jsem si koupila Joy, koupila jsem si ho do vlaku, abych se zabavila. Rychle jsem ho prolistovala a hledala jsem článek z rubriky Intimity, protože článek o sexu nesmí v žádném časopise chybět. Jak vypadat žhavěji při sexu? Zaujalo mě to tak, že vám to musím říct!


Jak vypadat při sexu sexy?

 • ramena tlačte dozadu, ať vám nevisí prsa
 • nohy natáhněte co nejvíc, ať vypadají štíhlejší
 • nikdy si nedávejte polštář pod hlavu, ať nemáte druhou bradu
 • zaklánějte hlavu, ať máte štíhlý krk
 • prohýbejte se v kříži, ať to vypadá, že máte úzký pas
 • natáhněte hýždě dozadu a nahoru (vážně nevím, jak se natahují hýždě..)
 • pořiďte si barevné povlečení, nebudete vypadat bledá
Takže, pokud zvládnete sex se zadkem dozadu a nahoru, se zakloněnou hlavou a s tím vším, budete sexy.
Prolistovala jsem řadu starých čísel všech možných časopisů a hledala jsem, kdy mi opravdu něco články o sexu daly. Nic.. Odborníci se shodují: Ženské časopisy nám škodí, zkreslují vnímání těla i sexuality. Dávají nám pocit, že pokud nebudeme mít matnou rtěnku od MAC, sex čtyřikrát týdně pokaždé v jiné poloze a korálek z Pandory, je něco špatně. Ale něco mě na nich prostě fascinuje... 

3 komentáře:

 1. No hlavně ten korálek z pandory :DD Jinak zajímavý článek :) mě vždy zajímalo, jestli se do takové té intimní poradny opravdu někdo píše, nebo jestli si ty dotazy vymýšlí, aby na ně nějaká ta psycholožka mohla odpovědět..

  OdpovědětVymazat
 2. Pandora je pěkná, tipy na kosmetiku fajn, ale jinak - co z toho časáku člověk má? Leda když je k němu i nějakej dárek. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Přidejte se k úspěšným Spojte se s více než 4,000,000 investorů a obchodníků ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥