sobota 15. února 2014

Skleněný jednorožec

Už dlouhou dobu jsem byla fascinovaná sklem. Tedy skleněnými erotickými hračkami. Byla jsem zvědavá, jaký je to pocit, jak moc se liší a taky jsem chtěla mít doma nějakou opravdu krásnou hračku.
A tak na sebe moje první skleněné dildo nenechalo dlouho čekat.

Dostala jsem hračku, která vypadá jako roh jednorožce, to je asi nejbližší popis a taky to, co mě napadlo, když jsem ho vybalila z krabičky. I když sama bych si asi vybrala něco barevného, musím říct, že tady se mi zase hodně líbí tvar. Kuličky které jsou seřazené od největší k nejmenší.
Luxusně působí sklo i když ho vezmete do ruky. Je těžké, hladké a chladné. Několikrát se mi stalo, že hračky měly po vybalení typický zápach, většinou gumy, ale to tady opravdu nehrozí. V porovnáním s ostatními materiály působí sklo opravdu až sterilně.
Moje první zážitky byly zajímavé. Kuličky jsou opravdu cítit a sklo je hodně tvrdé. Hned jsem skončila ve sprše a užívala si to, jak se celé ohřálo teplou vodou. Nejdřív jsem použila užší konec ale po chvilce jsem zjistila že mnohem lepší je průměr velké kuličky na opačném konci. Právě tenhle konec je něco úžasného! Hned jsem byla zaplněná a kuličky mě tlačily doslova na těch správných bodech. Dildo se skvěle zavádí, úplně hladce, jako kdyby do vás vlastně celou dobu patřiloProtože se mi nejvíc líbí kombinace dráždění klitorisu a zaplnění uvnitř, sáhla jsem po sprše. Za chvíli jsem měla orgasmus a při něm se mi tvrdost skla uvnitř opravdu líbila.
Další moje zkušenost s ním byla v posteli ale tentokrát s velkým množstvím lubrikačního gelu a s vibrátorkem Mia na klitorisu. Opět úžasné, opět jiné orgasmy než normálně.
Jako největší výhodu vidím jeho dva konce. Každý jiný a každý můžete zkoušet do jiné dírky a najít si tu správnou kombinaci. Naopak bych ocenila víc barev.
Dlouho jsem hledala takovou erotickou pomůcku, která by působila především eroticky. Aby vzbuzovala fantazii a chuť a to tenhle "jednorožcův roh" určitě je!
Hodnocení:


+ luxusní 
+ krásný dárek
+ dva konce 


- vyšší cena
- čiré sklo

- těžší 
Stejné jako mám já koupíte TADY A nebo si zkuste najít to vaše!


10 komentářů:

 1. fuuj, proč to máš špinavý? :D ehm.. teda vím proč , ale proč to sem dáváš..

  OdpovědětVymazat
 2. bože můj, zase nějaká třináctka neumí číst a myslí si, že jí je 18...
  skleněné dildo už mám pěkně dlouho, taky jsem si ho oblíbila! :) a je fakt, že když je bez barev, není tak hezké, takže mám fialové. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Co to meleš? Proč by 14.35 měla být hned děcko? Říkala jsem si uplně to stejný ;)

  OdpovědětVymazat
 4. k té předposlední fotce - sklo se hodně špatně fotí, stačí na něj sáhnout čistýma rukama a jsou tam fleky.. vlastní zkušenost.. pochybuju že si to s ním nejdřív udělala a za čerstva ještě mokrý to fotila

  OdpovědětVymazat
 5. 12:11- protože normální dospělý člověk by takovou blbost opravdu neřešil. občas se fakt divím, že vanilopka tenhleten blog píše, když jí lidi píšou takové komentáře. místo aby byli rádi, že napsala zajímavý článek...

  OdpovědětVymazat
 6. fakt HODNĚ HODNĚ LÁKAVÝ !
  Btw, jednorožce miluju,koně co maj jeden róóh :D (ano,je to z Padoucha)

  OdpovědětVymazat
 7. O sklu jsem našla jeden užitečný článek, který více rozebírá jeho použití v ero-průmyslu - doporučuji: http://www.eroticke-pomucky.cz/pyrex-eroticke-pomucky-ze-skla-sklenene-vibratory-a450.htm

  OdpovědětVymazat
 8. Jéééj, inak ten prstienok je rozkošný ♥ Milujem takéto vecičky :)

  OdpovědětVymazat
 9. Muzu se zeptat, jak se holis, protoze nejde mi to at v protismeru nebo posmeru.. :(

  OdpovědětVymazat
 10. Muzu se zeptat, jak se holis, protoze nejde mi to at v protismeru nebo posmeru.. :(

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥