neděle 29. března 2015

Nedostatek času a anální fisura

Dnes jsem si uvědomila, že v posledních dnech mi chyběly dvě naprosto zásadní věci, bez kterých jsem si nedovedla život představit, a které souvisí jedna s druhou a také s tím, že na blogu vznikla menší pauza.
První věc je ta, že jsem absolutně neměla čas (a nejsem si jistá tím, že teď čas mám a budu mít).

 Až teď mi došlo, jak moc je důležité mít čas sama pro sebe, čas na hodinové relaxování ve vaně, čtení knížek, psaní a prostě spoustu "zbytečného" času. Teď jsem jen ráno vstala a večer šla spát. 
Druhá věc je ještě o něco zásadnější. Neměla jsem sex! Za posledních čtrnáct dní se frekvence našeho sexu snížila na jeden za týden. Týden... a to člověk, se kterým ho můžu mít každou noc spí vedle mě v posteli. 
Nejradši bych celý den nic nedělala a po nocích se oddávala sexu, ale v okamžiku, kdy přijdu večer domů z práce a sesype se na mě dalších XY věcí, které je třeba udělat, jde sex až na poslední místo, na které povětšinou vůbec nezbývají síly. Navíc se neustále cítím bídně protože už mám asi třetí chřipku během pár dní. Chápu, že tohle tady asi nechcete slyšet, ale pořád je to blog o mě a nemá cenu abych vytvářela nějaké smyšlené články o divokých hrátkách. No, takže jsem zatím ani moc netestovala Fem cap, na který je slíbená hlavní recenze a jen jsem ho párkrát zkusila zavést bez toho aniž by k něčemu došlo.
To jsou tedy dvě věci, které jsem v posledních dnech opravdu neměla a které se budu snažit získat zpět.- sex a čas je jedno v jakém poměru, ale prostě už obě dvě nutně potřebuji. 


   Teď k tomu, co jsem naopak měla. Říká vám něco pojem anální fisura? Dobře, pár týdnů zpět jsme měli docela divoký anální sex a tuhle fisuru neboli trhlinu jsem všemožně léčila až do teď a nikomu jí rozhodně nepřeji. Na rozdíl od lehkých škrábanců a natržení, které při análu mohou vzniknout, ale do dvou dnů o nich nevíte, je tohle docela peklo (které jaksi podstatně ovlivňuje pozdější chození na záchod) . Při tom při samotné sexu jsem žádnou bolest necítila! Když jsem se podívala potom zrcátkem, proč mě to tak bolí, bylo to jasně viditelné roztržené místo (obrázky si pokud vás to zajímá najděte na googlu, nic hezkého to není☺). Vyčetla jsem tedy různé rady a jednu z těch, které mohu poslat dál je potírání obyčejnou indulonou, kterou doma určitě máte. 
Pokud vás zajímá jestli pozoruji nějaké změny od vysazení HA (je to přesně měsíc!) tak musím říct, že se žádné zásadní změny zatím nekonají, kromě toho že pozoruji otékání kotníků a neskutečnou citlivost bradavek. 
No, takže jak vidíte, v oblasti sexu byly ty dny spíš tragické ačkoli v jiných oblastech byly naplněné novými radostmi (a starostmi), které přišly. 
A jaké byly vaše dny?

V.

1 komentář:

  1. Tu fisuru mám taky a je to docela peklo. Pokaždé se to časem jakžtakž zacelí a přestane to...jenže následující měsíc týden před menstruací je to zpět. Moc nevím, co s tím. Vážně se mi s tím nikam nechce :D . Ty už to máš dobré?

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥