úterý 20. září 2016

Kam schovat erotické hračky

thedebrief.co.uk
Je to už delší doba, co jsem přemýšlela nad tímhle článkem. O tom, jak skladuji své hračky jsem totiž ještě příliš nemluvila a přitom existuje tolik možností. Na začátku, když jsem měla jen pár pomůcek a rozhodně jsem nechtěla investovat jako studentka do nějakého přímo pro to určeného boxu, jsem si vyrobila svůj vlastní. Vždycky jsem měla ráda různé DIY nápady, takže jsem si vzala větší krabici od bot, která měla otvírání (ne klasické přiklopení) a oblepila jsem jí černou čtvrtkou, vnitřek jsem vyložila sametovým šátkem, který jsem jednoduše přilepila ke krabici. Když se víko odklopilo, byly na něm srdíčka a různé obrázky. Zkrátka, perfektní teenagerovská krabice.
Později jsem svojí krabici vylepšila a to vcelku jednoduše tím, že jsem do ní vyřízla kulatý otvor na nabíječku. Hračky tak mohly být schované i během nabíjení a nebudily příliš pozornosti. Pokud si řeknete, že u vás doma by rozhodně vzbudila černá krabice s kabelem velkou pozornost rodičů, tak já jsem ji měla pod postelí, ale samozřejmě se dají vymyslet lepší úkryty.
Jak začalo hraček přibývat, tak mi krabice přestala stačit.Dlouho jsem pečlivě všechny věci měla v krabičkách ve kterých jsem je pořídila a schované ve skříni, po tom, co jsem se přestěhovala a zjistila, že jsem s sebou přitáhla opravdu velké množství neskladných pomůcek, udělala jsem docela chybné rozhodnutí. Vzala jsem všechny obaly a krabice a vyhodila je. Hračky jsem vedle sebe naskládala do nočního stolku, pěkně spolu s gely. Jediné nad čím jsem přemýšlela bylo, jak ušetřit místo, mít hračky po ruce a mít je hezky srovnané a seřazené. Při tomhle jsem několik z nich vyhodila.
Po nějaké době takového skladování jsem si všimla první vady. Na gumovém dildu se udělaly vcelku nepochopitelné tmavé fleky, které se nedaly umýt, protože byly jakoby uvnitř materiálu. Bohužel materiály hraček spolu mohou různě reagovat, což se stalo ještě s další hračkou. Poslední kapkou bylo, když jsem nejspíš špatně zavřela silikonový gel, který tam vytekl a nejen, že hračky opatlal jak nejvíc mohl (přesvědčil mě o svých dokonalých lubrikačních vlastnostech), tak se konala další reakce. Za velmi krátkou dobu (řekla bych tak den) než jsem si toho všimla, byl silikonový vibrátor úplně rozteklý a lepkavý a erekční gumové kroužky na tom byly podobně. Až do téhle chvíle jsem netušila, že ta reakce může být taková a poničené hračky jsem vyhodila.
Poslední dobou docela dost uvažuji o nějakém boxu ačkoli zatím nevím, který by se mi líbil. V tuhle chvíli mám hračky uložené tak, aby se vzájemně nedotýkaly a gely zvlášť v krabici a vám bych doporučila to samé, aby jste o ně nepřišli. K oddělení můžete využít různé organizéry (na kosmetiku, do kuchyně..)nebo je jen oddělit kartonem.
Před tím, než je uložím, vždy hračku umyji v teplé vodě s mýdlem (opatrnost podle voděodolnosti), vysuším a očistím. Jednou za čas všechny pořádně očistím dezinfekcí u análních hraček to dělám vždy. K čištění se mi osvědčily dezinfekční ubrousky (přímo určené na erotické hračky) a nebo sprej. Už dlouho mám od značky JoyDrops a nemůžu si stěžovat.
Teď přemýšlím nad pořízením "krabice" Joyboxxx, protože co jsem viděla, tak mě vůbec nelákají takové ty úložné nazdobené (nepraktické) kufříky, které akorát připoutávají pozornost tím, že vypadají jako z Padesáti odstínů.
A jak máte uložené vaše hračky vy? Uvažujete nad něčím podobným nebo vám to přijde zbytečné?


6 komentářů:

 1. Vibrátor mám zatím jen jeden, tak reakci hraček moc neřeším. Narazila jsem ale na jiný problém, neustále cestuji tam a zpátky domů a na vysokou. Bála jsem se, že mi "kámoš" někde vykoukne nebo vypadne, taky hodit ho jen tak do kabelky mi nepřišlo úplně fajn. Koupila jsem si neoprenový penál na tužky, takový ten co mají v knihkupectvích a vlastně skoro všude poslední dobou. Velikost je úplně ideální, pouzdro nenápadné a tak je v něm miláček schovaný (skoro) pořád :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já své malé hračky uchovávám v sametových sáčcích - jsou neprůhledné a na anální šperk či vibrátor na klitoris naprosto ideální. Samozřejmě hračky do nich ukládám omyté a osušené. Větší hračky zatím nemám, ale zkusila bych kouknou na internetu, jistě budou mít i větší velikosti. Každopádně kabel na nabíjení by se dal protáhnout miniotvorem, který vznikne při zatažení šňůrek na uzavření sáčku. Co se týká gelů volila bych nějakou hezkou plastovou krabičku (např. z IKEA), kterou bych si nějak ozdobila.

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám zatím jen vibrátor a silikonové kroužky a tyto věci nechávám po očistě a důkladném uschnutí v původních obalech. Do budoucna ale plánuju pořídit hraček víc, takže díky za tip. Hlavně přemýšlím nad něčím se zámkem, aby se mi do toho někdo nedostal.

  OdpovědětVymazat
 4. Problém s původními krabicemi a balením mám taky, nic se mi nechce vyhazovat. Jinak pokud jsou ty věci z neporézních materiálů, tak je klidně můžeš uskladňovat vedle sebe a mohou se dotýkat - nic se jim nestane. Pokud jsou to ale materiály porézní, a tedy nevhodné na erotické pomůcky, tak ty už spolu reagují.

  Jinak tmavé fleky na/uvnitř gumového dilda byla pravděpodobně plíseň, dobře že jsi se ho zbavila :)

  Kiwi z http://kiwit.cz

  OdpovědětVymazat
 5. QUANTUM BINARY SIGNALS

  Get professional trading signals delivered to your mobile phone daily.

  Follow our signals NOW and gain up to 270% per day.

  OdpovědětVymazat
 6. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥