úterý 18. října 2016

Inspire Vibrating Intimate Teaser - vibrátor do kalhotek


Neskutečně moc jsem se těšila, až mi vibrátor přijde domů a to rovnou z několika důvodů. Hlavně tedy proto, že je to jediný vibrátor do kalhotek, který mám doma a nikdy předtím jsem ho nezkoušela. Naivně jsem si myslela, že si ho vezmu druhý den do práce, protože už podle fotek jsem viděla, že je tenoučký a ovladač je ve tvaru kulatého zrcátka. Opravdu jsem se nemohla dočkat!
Líbila se mi i myšlenka celé něžné, ženské Inspire řady. Jak už jsem několikrát říkala, design pomůcek je u mě jedna z nejdůležitějších věcí a hodně dám na první dojem. Celá tahle řada je světlounce růžová, působí nevinně a hravě. Především se mi líbí, že myšlenka jde trochu víc do hloubky.

"..kolekce intimních produktů je zaměřena na zlepšení vitality u žen a napomoci na cestě pro zvýšení sexuální zkušenosti. Tyto výrobky mohou pomoci zmírnit fyzické nepohodlí, které mohly vzniknout z nemoci, věku, nebo jiných faktorů a jsou pečlivě konstruované pro ženy, které chtějí zvýšit svou intimní sílu, což má za následek zábavnější sexuální život."

Jak už jsem říkala, mě ze sexshopu Vibrátory-online.cz přišla malá pomůcka určená k rozmazlování klitorisu. Vibrátor se nechá vložit do kalhotek, ale zároveň ho můžete používat "jen tak" a jeho využití může být nakonec různé. Na první pohled a především dotek jsem byla z téhle hračky absolutně nadšená. Je tak hebká, vyrobená z prémiového silikonu a úplně láká k mazlení. V kalhotkách sedí dobře, je tenká, nikde netlačí, vlastně je až nad očekávání příjemná. Rozhodně nemám pocit, že by nějak překážela. Líbí se mi i design ovladače! To je opravdu perfektní nápad a řekla bych že růžová pudřenka působí vážně nenápadně a stylově, samotné ovládání je přehledné a dobře se přepíná. Až do téhle chvíle jsem byla opravdu nadšená a vrhla jsem se na nabíjení, abych vibrátor mohla co nejdřív vyzkoušet. Dosah ovladače je 5 metrů, to mi přijde dost na to vyrazit si někam s partnerem, dát mu ovladač a užít si momenty překvapení.

Po zapnutí jsem zjistila dvě věci, jednu dobrou a jednu špatnou. Tou dobrou je síla vibrací, příjemné programy a jejich množství a kombinace. Hračka má 10 vibračních programů, které jsou od těch jednoduchých až po neskutečné pulzování, navíc má 5 stupňů intenzity. Vibruje příjemně a programy mi přijdou sestavené tak, že si můžete vybrat, jestli se chcete jen rozmazlovat, použít vibrátor jako předehru nebo dosáhnout vrcholu.
Horší je to, že tyhle dokonalé vibrace jsou docela hlasité. Tedy v případě, že nechcete nikam chodit a budete si užívat v soukromí domova, nemám s tím problém. Ale moje představa,že s ním vyrazím do práce nebo s přítelem někam mezi lidi se okamžitě rozplynula. Nevím, jestli nejsem k erotickým hračkám až příliš kritická, ale celou dobu jsem myslela, že smyslem vibrátoru do kalhotek je nejen to, že má dobrý tvar a nenápadný ovladač, ale především, že zvládne fungovat dostatečně potichu. Vibrátor si můžete vzít tak akorát na diskotéku nebo někam, kde je dostatečný hluk na to, aby si nikdo nevšiml vašeho drnčícího rozkroku.

Achjo... tohle mě dost zklamalo, i když jsem si celou dobu myslela, že se úplně tiché hračky nedočkám. Trochu mě mrzí, že nemám s čím porovnat. Těhle hraček do kalhotek je totiž opravdu hodně od různých značek a prostě by mě zajímalo, zda jsou všechny takhle (a ty levnější určitě dokonce víc) slyšet. K čemu je to pak dobré? Z celého vibrátoru jsem totiž opravdu nadšená a moc se mi líbí, ale obávám se, že absolutně nemůže splnit to, co jsem od něj očekávala a to možnost nosit ho v kalhotkách někde na veřejnosti. Kdybych měla tuhle skutečnost prominout, je to výborná hračka. Je hebká, tenoučká, vibruje tak, že si každý najde to svoje a já si pro ni najdu jiné využití. Stejný vibrátor jako mám já najdete TADY .

Mít naplňující a zdravý sexuální život je důležitou součástí kvalitního životního stylu.
To je důvod, proč se v CalExotics prostřednictvím svých výrobků rozhodli podpořit organizaci "Living Beyond". Tato mezinárodní organizace je určena ženám nacházející se v obtížné situaci - rakoviny prsu. Výrobce CalExotics se rozhodl část svého obratu věnovat této organizaci.


Ještě mi to nedá a musím zmínit, že mě z téhle řady zaujala nejvíc masážní pomůcka na prsa. Nikdy jsem nic podobného neviděla a neskutečně mě láká už jen představa, jak to vlastně funguje a jaké pocity musí tahle hračka vyvolávat. Myslím si, že by to mohlo být příjemné, protože co si budeme povídat, prsa jsou občas napjatá a takový jemný masér schovaný v podprsence.... nádhera.
2 komentáře:

 1. Zní to báječně (i když růžovou nemusím).
  Ale hned co jsem si přečetla jak je hračka hlučná, byla jsem odrazena. Miluji totiž například vibrační vajíčka. Právě proto, že jsou příjemná a přítel si může hrát (zvláště mezi lidmi toho ráda zneužívá). Trápí mě tedy podobně jako tebe, že jsou tyto drobní pomocníci tak hluční. A jsem zvědavá kdy si to výrobci těchto hraček uvědomí. Těším se, až jednou najdeš tu pravou a já se budu moci inspirovat... ach, jak pěkná, však vzdálená představa.

  OdpovědětVymazat
 2. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost ziskovosti

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥