pondělí 14. listopadu 2016

Božský zážitek

Čtenářka Katka mi poslala povídku, kterou si nemohu nechat pro sebe..

Uběhlo sedm měsíců od rozvodu. Sedm dlouhých měsíců, patnáct měsíců od doby, kdy jsem se dozvěděla o tom, že má můj manžel poměr. Všechno to začalo a skončilo v momentě, kdy jsem je spolu viděla v našem Audi A6 před vlakovým nádražím. Nemusel nic vysvětlovat. Co jsem viděla, bylo dost přesvědčivé na to, aby to byl jen přátelský polibek. Možná za to může moje ženská ješitnost, či majetnická povaha, ale nechtěla jsem se o svého muže s nikým dělit. Tuhle krizi jsme neustáli a tak jsme si 15.března řekli poslední "ahoj" před budovou soudu v Praze. Nebolelo to. Možná ne tolik, jak jsem si představovala.

Dnes je patnáctý říjen a já sedím u svého laptopu na pohovce se sklenkou bílého Sauvignonu a odepisuji na pracovní emaily. Po druhé sklence lahodného vína se cítím lehce unavená a mysl mi dává najevo, že není schopna se plně koncentrovat. Bože, už je to tak dlouho. Dlouho od doby, kdy jsem měla naposledy sex.

Nepatřím zrovna k promiskuitním lidem a tak mě samotnou zahanbila myšlenka nezávazného sexu s cizím mužem. Můj manžel byl druhý a poslední muž, se kterým jsem kdy vedla intimní život. Byl... vlastně byl docela stereotypní a nudný, náš intimní život. Možná proto je teď s tou zrzavou kráskou s pihama pod očima a roztomile špičatým nosíkem. Přistihla jsem se, jak jsem ironická, zatímco jsem dolila třetí sklenici vína a znovu otevřela udýchaný počítač. Vážně jsem si někdy myslela, že to byla má chyba?

Tak jo. Jak byly ty stránky? Ach, ano. Tady... Zkusím se přihlásit a uvidíme. Popadl mě adrenalin a vzrušení, vlastně jsem si ani nebyla jistá proč.
Chtěla jsem napsat nějakou zajímavou a poutavou větu do chatu, ale najednou mi to nepřišlo jako dobrý nápad. Už jsem se pomalu chystala odhlásit, když v tom mi v chatu vyskočilo nové okno a v něm zpráva od uživatele 'loverboy32' : "Ahoj, nechceš si vyměnit pár řádek, povědět mi něco o sobě?".
Odepsala jsem jen : "Ahoj... Možná?".
"Tak fajn :) já první.... Jmenuji se Vojta, je mi 32 a jsem z Prahy. Hledám slečnu se stejným záměrem na dnešní večer. Pošli mi mail, pošlu fotku a můžeme si povědět víc, když budeš chtít".
Bez dechu jsem odepsala svou emailovou adresu a vyčkávala. Chvílemi jsem zapomínala dýchat. Připadala jsem si jako puberťačka.
On opravdu svou fotku poslal. Na první fotce byl jeho penis... Ach bože! Z toho pohledu se mi zatmělo před očima. Dobrých 20 centimetrů a úctyhodná šířka. Cítila jsem, jak mě zalochtalo v podbřišku. Zamrkala jsem a pomalu popojela obrazovkou, kde jsem našla i jeho. Od pohledu milý kluk, plešatý, velké hnědé oči, masité rty, široký úsměv, skvostně bílé zuby. Nebyl to můj typ, ale zdál se opravdu sympatický. Odepsala jsem. Dala jsem si na čas, ale nakonec jsem se těšila jak malá, až odepíše. "Takže co bys rád, fešáku. Opravdu parádní kousek!". Cítila jsem se trochu trapně, naštěstí Vojta nemohl vidět, že jsem rudá až za ušima.

A tak jsme si psali celý večer, dlouho do rána. Vypila jsem celou láhev vína, smála se a červenala. Padla na mě únava, díky vypité lahví, odložila jsem skleničku a usnula.
Ráno mě na pohovce v obýváku probudila vibrace telefonu. Smska. "Dobré ráno Nikol, posílám políbení na lýtka, na stehna a na podbřišek. Takže, dnes večer?".
Počkat, dala jsem mu své číslo? Poslala jsem fotku? S pocitem nejistoty jsem otevřela email a v něm odeslané zprávy. Byla tam. Moje fotky z pracovního večírku, kde jsem měla svoje nejoblíbenější červené mini a boty na vyšším podpatku, než by se na takovou akci hodilo. Sakra, mně to tehdy vážně slušelo, pomyslela jsem si a nervózně jsem si prsty zajela do vlasů.

Dám si sprchu, možná si napustím vanu a pak mu odepíšu. Nechám ho chvíli čekat. Při příchodu do koupelny jsem se přistihla v zrdcadle, jak se potutelně usmívám. Asi jsem se vážně těšila, přes veškerou nervozitu. Potřebovala jsem se uvolnit. Vklouzla jsem do horké vany, pěna obklopila moje rozlámané tělo a mou mysl zavalila směs vůní orientu. Položila jsem si ruce na kolena a zhluboka vdechovala ten omamný oblak páry a vůně. Myslela jsem na něj a na všechny ty věty, co mi psal. Vzpomněla jsem si na jeho oříškové oči a rty, které bych najednou chtěla tolik políbit. Konečky prstů jsem pomalu klouzala po tříslech, až do svého klína, který po letmých dotecích žalostně toužil.
Přes všechnu tu vodu kolem, jsem ucítila, jak jsem vlhká. Prsty jsem jemně zajela do své lasturky, která je lačně uvítala dalším přívalem mé vlastní šťávy.
Druhou rukou už jsem laskala svá prsa. Bradavky tvrdé, jako by vzdorovaly každému dotyku a já cítila to slastné propojení mezi doteky v klíně a bradavkou, jenž jsem nelítostně třela mezi dvěma prsty. Prostředníčkem právé ruky jsem kroužila po poštěváčku a zhluboka dýchala. Jako bych se propadala do hlubin vany ve vlastním bytě. Lehce jsem vzdychala, ztrácela jsem pojem o čase a prostoru. Ta rozkoš byla tak intenzivní, že jediné nač jsem byla schopná myslet byl on a jeho jazyk v mém klíně. Přidala jsem na tempu a v momentě, kdy jsem možná myslela, že omdlím, přišla s posledním výkřikem vlna orgasmu. Prstem jsem kmitala po poštěváčku jako zběsilá, voda šplouchala z vany. Byl to tak krásný pocit, kdy se teplo rozlilo v každé buňce mého těla. Připadala jsem si najednou příjemně unavená, stále rozrušená. Byla jsem si jistá, že ho chci!

Po snídani a šálku kávy jsem popadla do ruky svůj telefon. Než jsem ale stihla cokoli udělat, zazvonil zvonek u domovních dveří. A tak jsem v županu s ručníkem na hlavě pospíchala zjistit, zda za dveřmi nestojí naštvaná poštovní doručovatelka s nějakou zásilkou. Sklopila jsem oči na kliku, otevřela dveře a v tom momentě mi zkameněl pohled. Mezi dveřmi stál on!
Se zářivým úsměvem a koketním pohledem se opřel o futra a beze slova si mě prohlížel. "A-ahoj...", vykoktala jsem a rukou pokynula, aby šel dál.
"Ahoj krásko, moc ti to sluší!". Znovu nahodil ten oslnivý úsměv.
Když se posadil v obýváku na koženou pohovku, bylo hned jasné, že se cítil pohodlně a vůbec ne tak nervózně, jako já. Ani z poloviny, předpokládám.

"Mohu ti něco nabídnout, nebo.."
"Mohla by ses posadit ke mně, co ty na to?" opanoval dřív, než jsem stihla dokončit otázku. Rukou poplácal místo na sedačce vedle sebe. Stáhla jsem.si ručník z vlasů, jemně je prohrábla a nerozvážně jsem se vydala k němu. Usadila jsem se a nervózně přelétala očima po místnosti. Hlavou mi běhalo milion věcí. S ledovým klidem si mě prohlížel. Když jsem se otočila na něj, abych se pokusila o totéž, zajel svou obrovskou rukou do mých vlasů, lehce si mě chytil za zátylek a políbil mě na krku. Projela mnou vlna vzrušení. Slastně jsem přivřela oči a nechala ho, aby pokračoval. Přitáhl si mě k sobě a já se bezmyšlenkovitě vyhoupla na jeho klín. Koleny jsem pevně obemkla jeho boky. Proti němu jsem najednou působila jako drobounké děvčátko. Vzrušovalo mě to.
Položil mi ruce na zadek a přitáhl si mě blíže k sobě. Pevně mě tiskl a přitom stále pokračoval v polibcích na krku. Cítila jsem, jak je tvrdý i přes pevnou látku jeho značkových džín. A najednou jsem ucítila, že znova vlhnu. Byla jsem malý kousek k zešílení.


Tak, jak jsem seděla, mě vzal kolem pasu a s mýma nohama omotanýma kolem svých boků mě odnesl do ložnice. Ani se neptal. Jako by přesně věděl, kam jít. Bylo to jako magnetické působení.
Postavil mě před postel a jemně nechal župan sklouznout na podlahu. Sedla jsem si na postel a chytila ho za pásek u džín, ve snaze strhat je z něj, ale on odvětil: "nebuď tak netrpělivá, krásko" a položil mě na záda. Roztáhl mi kolena od sebe a jako hladové zvíře sklonil svou hlavu mezi má stehna. Jazykem zlehka objížděl celou mou kundičku, po chvíli do ní zajel špičkou jazyka a já přivřela oči a užívala si ten pocit, který už jsem dávno zapomněla a na který jsem myslela tolik večerů. Strčil do mě dva prsty a jemně mě prstil. Díval se při tom na mně, jako by přesně věděl, co potřebuju. Pohled jsem mu opětovala, celá žhavá jsem že sebe vydala : "chci abys mě lízal". Vzal můj poštěvák mezi rty a sál. Vzdychala jsem jako šílená. V kombinaci s jeho šikovnými prsty jsem dosáhla orgasmu hned dvakrát po sobě. Propínala jsem se jako luk. Stehna se mi třásla a já si přitahovala jeho hlavu víc do svého klína. Chtěla jsem ho cítit všude!


Sotva jsem se vzpamatovala, vytáhl mě k sobě, přetočil mě na břicho, abych na něj neviděla. Jen jsem slyšela zacinkat opasek a pak zip jeho poklopce. Uvelebila jsem se s rukama podél těla, když v tom mě popadl za ruce a svázal je páskem. Cítila jsem se ohromená, zaskočená a zároveň se ve mně vzbudil šílený chtíč. Chtěla jsem, aby mě šukal, aby si mě vzal hned, aby mě připravil o poslední zbytek rozumu. Přetočil mě zpátky na zády. S rukama pod sebou se mi neleželo moc pohodlně, ale byla jsem tolik zvědavá, co se bude dít dál, že jsem nepohodlí brzy přestala věnovat pozornost. Sedl si nade mnou, s nohama rozkročenýma tak, jak bych to bývala udělala já na jeho místě. Uviděla jsem jeho nádherný penis. Všude byl dokonale a hladce vyholený, začala jsem znovu téct.

Sedl si nad má prsa a špičkou penisu přejížděl kolem mých úst. Byl tak hladký a tak dokonale voněl. Chtěla jsem ho celý do pusy, ale byla jsem jím tak dokonale zaklíněná, že jsem se jen dotkla svým jazykem. Díval se mi do očí snažila jsem se vyčíst jeho plány. Ale marně. A pak se otočil a mně se naskytl pohled na jeho dokonalý zadek. Aniž bych moc přemýšlela o tom, co mám dělat, obkroužila jsem jeho otvor jazykem, zlehka, pomalu. Uslyšela jsem jeho tiché zasténání. Lehce se poposedl blíž k mému obličeji a já slyšela, jak si vzal penis do ruky a začal se dráždit. Ohromně mě to rozpálilo. Lízala jsem jeho zadeček, jako pominutá, špičkou jazyka jsem se probojoválala dovnitř. Citila jsem se fantasticky. Tolik mi chutnal! Po chvíli se posunul ještě kousek a s přizvednutými hýžděmi mi strčil ptáka do pusy. Pomalu přirážel, ale hezky do krku. Jedou rukou mě dráždil v klíně a já si opravdu připadala jako smyslů zbavená. Prstil mě a čím hlouběji přirážel, tím hlouběji jsem chtěla cítit jeho prsty v sobě. Cítila jsem, jak pulzuje. Každou jeho žílu, tvrdý a přitom sametový žalud ve svém krku. Podtlakem jsem ho sála, vzdychal a chvílemi přivíral oči blahem. A pak hlasitě vykřikl a jeho sperma stříkalo zběsile do mé pusy. Lačně jsem polykala a nechtěla nechat jedinou kapku uniknout mimo. Svalil se vedle mě. S prsty stále mezi nohama. Vrtěla jsem boky. Dávala jsem mu jasně najevo, co chci. Chvíli mě laskal, vzdychala jsem a žadonila. Řekla jsem mu tenkým hlasem :"chci tě, tak moc tě chci!". To ho znovu nakoplo. Byl zase tvrdý jako z betonu. Otočil mě na břicho, popadl mě za boky a nemilosrdně ho do mě vrazil. Bez pohybu jsem zakřičela slastí. Bože, to byl pocit. Pomalu vycouval zpátky a znovu přirazil, tvrdě a pak ještě několikrát znovu. Rukou mě dráždil na poštěváčku a přitom pravidelně a hluboce přirážel.
Chtěla jsem omdlít v té ohromné síle orgasmu, která mě ohromila. Popadl mě za vlasy, přitáhl k sobě a šukal mě jako by to mělo být naposledy. Kňourala jsem jako malá holka a to ho ještě víc vyburcovalo, nehty zaryl do kůže na zadku a s posledním přírazem se na mě svalil, stříkal do mě a vzdychal. Cítila jsem se jako bohyně. A on byl bůh.


Leželi jsme vedle sebe, zpocení a unavení. Ruce jsem měla stále ještě otlačené od pásku, který ležel na zemi u postele. A já jsem věděla, že tohle nebyl poslední orgasmus, který jsme si spolu dopřáli. A tak jsem se zvedla a šla jsem nám napustit vanu....

6 komentářů:

 1. Opravdu jí sbalil na dickpic? :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ta povídka je super v tom, jak se zdá být nevinnou a čtenář očekává romantické řečičky rozvedené paničky. A přitom správně ulítlá perverze - nikdy bych neřekla, že mě čtení o lízání chlapského zadečku takhle vzruší. Přítel se má dneska na co těšit.

  OdpovědětVymazat
 3. Audi A6, značkové jeansy.. ještě že tak, jinak by mě to ani nevzrušilo

  OdpovědětVymazat
 4. Až na to olizování zadku dobrý, zas takový labužník nejsem.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásná a velmi inspirativní povídka :-) Hlavně ta pasáž, jak jí čapl a bez reptání odnesl do ložnice,... tu opravdu žeru.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥