středa 10. prosince 2014

Skleněné ozdoby

Rozhodla jsem se letos nepsat článek o tom, co, komu a proč darovat na Vánoce, inspirace můžete čerpat v recenzích a nebo vás třeba zaujme něco ze článků na adventní neděli. Místo toho si rovnou povíme něco o hračkách, které vypadají jako dokonalé vánoční ozdoby, o hračkách ze skla! 
Pořídit si krásné skleněné dildo je téměř jako vlastnit umělecký kousek. Podívejte se na ty různé tvary, barvy, provedení, některé jsou navíc doplněné o kamínky. Design je podle mě to hlavní proč si něco skleněného pořídit až pak zjistíte, že tenhle možná netradiční materiál má řadu výhod. 
Skleněné pomůcky jsou těžší než klasické hračky, ale na druhé straně se nemusíte bát, že jsou křehké. Jsou vyrobené z velmi odolného a silného skla a nestane se, že by se dildo naštíplo a nějak vás poranilo. 
Možná vás překvapí, jak zvláštní je si se sklem hrát, protože je tvrdé až nepřizpůsobivé a to nemusí vyhovovat každému. V kombinaci s lubrikačním gelem se pak sklo stává neskutečně příjemným a kluzkým materiálem a řadí se mezi nejbezpečnější erotické pomůcky. Bezpečné jsou i tím, že jsou vhodné pro osoby trpící na alergie a na různá podráždění. Radost možná udělá i partnerovi a to tím, že některými průhlednými pomůckami se dá pěkně dívat dovnitř. 
Hrátky s teplotou
Skleněné pomůcky dlouho udržují stálou teplotu, kterou si vyberete. Já jsem si hodně oblíbila skleněné dildo nahřáté v horké vodě, v kombinaci s hřejivým lubrikačním gelem. Je úžasné mít zavázané oči šátkem a čekat na každý dotek a zároveň, když do vás vniká něco s vyšší teplotou, je to zvláštní a hodně uvolňující pocit. Skleněné pomůcky se mohou dát i do mikrovlnné trouby! A pokud máte radši chlad, můžete ho dát klidně i do ledničky nebo do studené vody. Úžasné je, že si můžete vzít svojí skleněnou hračku do vany, kde načerpá teplotu vody a pak vás prohřeje i uvnitř. 
http://vanilopka.blogspot.cz/2014/04/sklenene-srdce.html
http://vanilopka.blogspot.cz/2014/02/skleneny-jednorozec.html
2 komentáře:

 1. Vím, že ti tu někteří nesmyslně dělají scény kvůli "reklamě"... �� ale tyhle hračky jsou vážně supr, nechceš přidat odkazy?? ��

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doporučuji zadat si do googlu skleněné dildo sexshop a najít si tak to svoje, protože nabídka je opravdu velká!
   Já mám jedno ze sexshopu Růžový Slon ("jednorožce") a druhé z Vibratory-online ("srdce")

   Vymazat

Děkuji za komentář, V. ♥