středa 12. března 2014

Anální kuličky od Veroniky

Protože mému příteli se líbí análek, bavili jsme se, že bychom něco vyzkoušeli. 
Tak já zasedla k internetu a hledala tipy a triky, protože se mi to zpočátku ale vůbec nelíbilo a připadalo mi to nechutný a špinavý. 

Když jsem se ale dočítala různé informace, začínalo mi to připadat přinejmenším zajímavé a lákalo mě to čím dál víc. Začali jsme s prstíkama a pokračovali i dál,ale nebylo to ono.
Jednou jsem po dlouhé době zabrousila na blog Vanilopky a našla článek o růžové hračce, takové "Y" s kuličkami na všech třech částech o různých velikostí. Ined jsem kuličky objednala a nachystala si je pro přítele jako vánočí dárek. Samozřejmě mi to nedalo, musela jsem se i sama vyzkoušet. Tak jsme vzala můj vanilkový durex gelík a vyrazila do sprchy. Kombinace sprchy a kuliček byla famozní a už jsem se těšila na Ježíška!
Přítel dárek rozbalil, rozzářily se mu oči a brzy jsme kuličky vyzkoušeli. Byl nadšený, s kuličkami jsme si fakt vyhráli a bylo moc příjemné. Pak jsme si povídali, která až kulička byla kde a co zkusíme příště :) Myslím, že pro oživení je to naprosto super a i díky této hračce se třeba odstaneme k jeho vytouženému análku, ale chce to trénink ;-)
V. 
6 komentářů:

 1. Veronička by potřebovala pořádnou korekturu na zdrobnělinky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co drahý Anonymní, už jsi nám něco poslal/a ty? :)

   Vymazat
 2. Jak to funguje s posilanim recenzi na hracky? Rada bych take prispela :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, stačí poslat recenzi a fotky na adresu vanilopkablog@seznam.cz ;)

   Vymazat
 3. ty kuličky mám doma taky..je jich 10 ? je to tak? dají se všechny strčit přítelkyni do zadečku? ješte jsme je nezkoušeli. děkuju za odpoved Lukáš

  OdpovědětVymazat
 4. If you need your ex-girlfriend or ex-boyfriend to come crawling back to you on their knees (no matter why you broke up) you must watch this video
  right away...

  (VIDEO) Want your ex CRAWLING back to you...?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, V. ♥